osm (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Date
mn: Огноо

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: none
mn: хоосон

en: Default
mn: Анхны утга

en: Display
mn: Харуулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Location
mn: Байрлал
