osm (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Date
mr: दिनांक

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: none
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Display
mr: दाखवा

en: Email
mr: ईमेल

en: Location
mr: स्थळ

en: service
mr: सेवा
