osm (7.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Password
my: စကားဝှက်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ
