osm (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Email
ne: ईमेल

en: Location
ne: स्थान
