osm (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Date
nn: Dato

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: none
nn: ingen

en: Default
nn: Standard

en: Location
nn: Stad
