osm (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Date
oc: Data

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Password
oc: Senhal

en: none
oc: pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Display
oc: Afichatge

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Location
oc: Emplaçament

en: Events
oc: Eveniments

en: Token
oc: Geton (token)
