osm (7.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Date
os: Датæ

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: none
os: нæй

en: Default
os: Æнæивд
