osm (7.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ
