osm (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Date
pl: Data

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: none
pl: brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Location
pl: Położenie

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Token
pl: Wzorzec
