osm (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Next
ps: بل

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Date
ps: نيټه

en: Password
ps: پټ توری

en: Default
ps: تلواله

en: Email
ps: بریښنالیک
