osm (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Date
ro: Data

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: none
ro: nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Display
ro: Afișaj

en: Email
ro: email

en: Location
ro: Locaţia

en: Events
ro: Evenimente

en: Token
ro: Simbol
