osm (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Date
ru: Дата

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Password
ru: Пароль

en: none
ru: нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Display
ru: Отображение

en: Date Format
ru: Формат даты

en: Location
ru: Место

en: Events
ru: Мероприятия

en: Token
ru: Токен
