osm (7.x-1.0-rc1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni
