osm (7.x-1.0-rc1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Password
si: මුරපදය
