osm (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Date
sk: Dátum

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: none
sk: žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Display
sk: Zobraziť

en: Email
sk: E-mail

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Events
sk: Udalosti
