osm (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Date
sl: Datum

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: none
sl: nič

en: Default
sl: Privzeto

en: Display
sl: Prikaz

en: Location
sl: Mesto
