osm (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: none
sq: asnjë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Location
sq: Vendodhja
