osm (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Date
sv: Datum

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Password
sv: Lösenord

en: none
sv: ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Display
sv: Visa

en: Email
sv: E-post

en: Location
sv: Plats

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Token
sv: Ersättningstecken
