osm (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Date
ta: தேதி

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: none
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Display
ta: காட்சி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Location
ta: இடம்
