osm (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Date
te: తేదీ

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Password
te: సంకేతపదం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Display
te: చూపు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Location
te: ప్రాంతం
