osm (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Date
th: วันที่

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: none
th: ไม่มี

en: Display
th: แสดงผล

en: Email
th: อีเมล

en: Location
th: สถานที่ตั้ง
