osm (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Date
tr: Tarih

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Password
tr: Parola

en: none
tr: hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Display
tr: Gösterim

en: Email
tr: E-posta

en: Location
tr: Konum

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Token
tr: Simge
