osm (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Date Format
ug: چېسلا ئىپادىلىنىشى

en: Location
ug: ئورنى
