osm (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Date
uk: Дата

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Password
uk: Пароль

en: none
uk: немає

en: Default
uk: Базово

en: Display
uk: Показ

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Location
uk: Місце розташування

en: Events
uk: Події

en: Token
uk: Замінник
