osm (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Date
vi: Ngày tháng

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Password
vi: Mật khẩu

en: none
vi: không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Display
vi: Hiển thị

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Date Format
vi: Định dạng ngày

en: Location
vi: Vị trí

en: Events
vi: Sự kiện
