osm (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Date
az: Tarix

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: none
az: yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Display
az: Monitor

en: Location
az: Məkan
