osm (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Date
be: Дата

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: none
be: няма

en: Default
be: Прадвызначана

en: Display
be: Паказ

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Location
be: Месцазнаходжанне
