osm (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Date
ca: Data

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: none
ca: cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Display
ca: Visualització

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Location
ca: Localització

en: Events
ca: Esdeveniments
