osm (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Next
cs: Další

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Date
cs: Datum

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Password
cs: Heslo

en: none
cs: žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Display
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: Location
cs: Místo

en: Events
cs: Události
