osm (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Next
de: Weiter

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Description
de: Beschreibung

en: Date
de: Datum

en: This action cannot be undone.
de: Diese Aktion kann nicht rückgängig gemacht werden.

en: Password
de: Passwort

en: none
de: keine

en: Default
de: Standard

en: Display
de: Anzeige

en: Email
de: E-Mail

en: Date Format
de: Datumsformat

en: Location
de: Ort

en: service
de: Dienst

en: Events
de: Veranstaltungen

en: Your password.
de: Ihr Passwort
