osm (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Date
gu: તારીખ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Location
gu: સ્થાન
