osm (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Next
he: הבא

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Date
he: תאריך

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: none
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Display
he: תצוגה

en: Email
he: דוא"ל

en: Location
he: מיקום

en: Events
he: אירועים

en: Token
he: אסימון
