osm (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Date
hu: Dátum

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Password
hu: Jelszó

en: none
hu: nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Email
hu: E-mail

en: Date Format
hu: Dátumformátum

en: Location
hu: Helyszín

en: service
hu: szolgáltatás

en: Events
hu: Események

en: Token
hu: Vezérjel
