osm (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Next
it: Successivo

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Date
it: Data

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: none
it: nessuno

en: Default
it: Predefinito

en: Display
it: Visualizzazione

en: Email
it: E-mail

en: Location
it: Posizione
