osm (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Date
ka: თარიღი

en: Password
ka: პაროლი

en: none
ka: არცერთი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
