osm (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Date
lv: Datums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: none
lv: neviens

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Display
lv: Ekrāns

en: Email
lv: E-pasts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Events
lv: Notikumi

en: Token
lv: Marķieris
