osm (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Date
nl: Datum

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: none
nl: geen

en: Default
nl: Standaard

en: Display
nl: Weergeven

en: Email
nl: E-mail

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: Location
nl: Locatie

en: Events
nl: Evenementen
