osm (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Date
fa: تاریخ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Password
fa: رمز

en: none
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Display
fa: نمایش

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Location
fa: مکان

en: Token
fa: توکن
