osm (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Date
pt: Data

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Password
pt: Senha

en: none
pt: nenhum

en: Default
pt: Por defeito

en: Display
pt: Mostrar

en: Date Format
pt: Formato de data

en: Location
pt: Localização

en: service
pt: serviço

en: Events
pt: Eventos
