osm (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Default
sr: Подразумевано

en: Email
sr: Е-мејл адреса
