osm (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Email
ur: ای میل
