Office time management (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Comment
af: Kommentaar

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober
