Office time management (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ
