Office time management (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Year
be: Год

en: Comment
be: Каментар

en: Month
be: Месяц

en: January
be: студзень

en: February
be: люты

en: March
be: сакавік

en: April
be: красавік

en: May
be: май

en: June
be: чэрвень

en: July
be: ліпень

en: August
be: жнівень

en: September
be: верасень

en: October
be: кастрычнік

en: November
be: лістапад

en: Duration
be: Працягласць

en: About
be: Аб
