Office time management (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Year
bs: Godina

en: Comment
bs: Komentar

en: Month
bs: Mjesec
