Office time management (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Year
ca: Any

en: Comment
ca: Comentari

en: Month
ca: Mes

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: Duration
ca: Durada

en: About
ca: Detalls
