Office time management (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Update
cs: Aktualizovat

en: View
cs: Zobrazit

en: Year
cs: Rok

en: Comment
cs: Komentář

en: Month
cs: Měsíc

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: Duration
cs: Trvání

en: About
cs: Popis
