Office time management (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Update
cy: Diweddaru

en: View
cy: Gweld

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Comment
cy: Sylw

en: Month
cy: Mis

en: May
cy: Mai
