Office time management (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Year
eu: Urtea

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Month
eu: Hilabetea

en: January
eu: Urtarrila

en: February
eu: Otsaila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: July
eu: Uztaila

en: August
eu: Abuztua

en: September
eu: Iraila

en: October
eu: Urria

en: November
eu: Azaroa

en: Duration
eu: Iraupena

en: About
eu: (r)i buruz
