Office time management (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Year
gl: Ano

en: Comment
gl: Comentario

en: Month
gl: Mes

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: Duration
gl: Duración

en: About
gl: Información
